فازهای شهر جدید پردیس تهران

معرفی فازهای شهر جدید پردیس تهران...

فازهای شهر جدید پردیس تهران

فازهای شهر جدید پردیس تهران

شهر جدید پردیس تهران یکی از شهرهای جدیدی در استان تهران شناخته می شود که موقعیت مناسبی برای تمام آن هایی که از آلودگی هوای تهران گریزان هستند به وجود آورده است. این شهرک به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب و همچنین امکانات فوق العاده ای که دارد تبدیل به یکی از بهترین شهرهای جایگزین تهران که جمعیتی بسیار داشته و آلودگی هوای بسیاری هم در آن وجود دارد تبدیل شده است.

شهرک پردیس از فازهای مختلفی تشکیل شده و دارای نقشه به خصوص خود است.

فاز ۱ شهر پردیس

فاز ۱ پردیس در قسمت مرکزی آن است و در آن می توانید واحدهای مسکونی، آپارتمان ها و خانه های ویلایی مختلفی را مشاهده کنید. این منطقه یکی از بهترین مناطق در نقشه شهر پردیس شناخته می شود و اگر می خواهید از امکانات کافی برخرودار باشید می توانید برای سکونت به این فاز بروید.

فاز ۲ شهر پردیس

فاز ۲ پردیس در قسمت مرکزی شهرستان پردیس است و از آنجا که دسترسی مناسبی به مراکز خرید دارد، اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در این فاز هم می توانید خانه های ویلایی و آپارتمان های مسکونی را به مانند فاز ۱ مشاهده کنید.

فاز ۳ شهر پردیس

فاز ۳ شهر پردیس در قسمت شرقی نقشه شهر پردیس واقع شده است. فاز ۳ شهر پردیس از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی در موقعیت خوبی قرار دارد و همچنین دارای واحدهای مسکن مهر نیز هست. در این فاز می توانید مراکز خرید متعددی را هم مشاهده کنید. پس اگر به دنبال گزینه ای مناسب برای سکونت هستید، به سراغ فاز ۳ شهر پردیس بروید.

فاز ۴ شهر پردیس

فاز ۴ پردیس در قسمت شرقی نقشه شهر پردیس واقع شده است. در این فاز خانه هایی با متراژ بالا فروخته می شوند و اگر به دنبال خانه ای با زیر بنای زیاد هستید می توانید به سراغ این فاز از شهر پردیس بروید.

فاز ۵ شهر پردیس

فاز ۵ پردیس در قسمت غربی نقشه شهر پردیس واقع شده است. این فاز در حال ساخت و احداث است و هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده است. در این فاز می توانید بعد از بهره برداری واحدهای مسکونی با قیمت مقطوع و مناسب تری بیابید.

فاز ۶ شهر پردیس

فاز ۶ در قسمت جنوبی نقشه شهر پردیس قرار دارد. در فاز ۶ پارک فناوری پردیس و همچنین دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور واحد پردیس واقع شده است.

فاز ۷ شهر پردیس

این فاز در جنوب غربی نقشه شهر پردیس واقع شده است. فاز ۷ منطقه های سیاهسنگ و خرمدشت را در بر گرفته و در آن واحدهای صنعتی مختلفی واقع شده است.

فاز ۸ شهر پردیس

فاز ۸ پردیس در جنوب غربی نقشه شهر پردیس واقع شده است و نو ساز نیز می باشد. اگر به دنبال مسکن مهر با قیمت کم هستید به سراغ فاز ۸ بروید.

فاز ۹ شهر پردیس

فاز ۹ پردیس در قسمت غربی شهر پردیس است و در دست ساخت و احداث است. اما با این حال اگر به دنبال واحدهای مسکونی با قیمتی کم بودید می توانید به سراغ این فاز بروید چرا که پس از بهره برداری، خانه ها و آپارتمان هایی با قیمت مقطوع را در بر خواهد داشت.

فاز ۱۰ شهر پردیس

فاز ۱۰ کاملا در قسمت شرقی نقشه شهر پردیس واقع شده است. در این فاز علاوه بر پیدا کردن واحدهای مسکونی می توانید اقدام به خرید زمین هم نمایید.

فاز ۱۱ شهر پردیس

فاز ۱۱ پردیس در شمال غربی نقشه شهر پردیس است. نام دیگر فاز ۱۱ شهرک آرا است و از ویژگی های آن میتوان به دارا بودن واحدهای ۸۵ متری دو خوابه با امکانات، مقاومت بالای این ساختمان ها در برابر زلزله و دارا بودن منطقه کوهستانی در ارتفاعات شهر و ویوی فوق العاده زیبا اشاره کرد.

فاز ۱۲ شهر پردیس

فاز ۱۲ در قسمت شمال شرقی نقشه شهر پردیس واقع شده است. این فاز با محوریت فضای سبز و جنگل برنامه ریزی شده است.

 

کلید واژه: پردیس-تهران-فازها

فازهای شهر جدید پردیس تهران صفحه اصلی
مشاور تخصصی شهر پردیس

مشاور تخصصی شهر پردیس

مشاوره تخصصی زمین و آپارتمان،مشارکت در ساخت،بازسازی و نوسازی شهر پردیس تهران

مشاور تخصصی شهر پردیس
تماس با ما

تماس با ما

ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم، فقط  کافی است با ما تماس بگیرید

تماس با ما
تضمین خدمات

تضمین خدمات

ما خدمات خود را ضمانت میکنیم - شهر پردیس تهران

تضمین خدمات